Blog

همه چیز درباره لاغری پهلو در یک هفته

by لاغری پهلو in جولای 11, 2019

همه چیز درباره لاغری پهلو در یک هفته

در ابتدا برای آب کردن پهلو در یک هفته این سوال پیش می آید که آیا چاقی پهلو که طی چند ماه یا چندسال به وجود آمده، آیا در مدت زمان یک هفته برطرف میشود؟ خب اگر به این موضوع از دید منطقی نگاه کنیم مسلما امکان پزیر نیست. اما ما در ادامه این مطلب به شما می گوییم که چطور در عرض یک هفته به خواسته تان برسید.

 

لاغری شکم و پهلو با کمک سلفون

باندهای لاستیکی و سلفون موجب افزایش تعریق در شما می شوند، اما تاثیر چندانی بر آب کردن چربی های انباشته در ناحیه شکم و پهلو ندارند. لاغری شکم و پهلو تنها از طریق تمرینات ورزشی و کاهش کالری مصرفی امکان پذیر است. اما با باند پیچ کردن شکم با سلفون موجب تغییر ظاهر این ناحیه از بدن و یا کاهش جزئی در وزن شما میشود، و باید بدانید این تغییرات تنها به دلیل افزایش شدید تعریق شما در هنگام استفاده از آن است و کاملا یک فرآیند کوتاه مدت است و به لاغری دایمی نمی انجامد.

همچنین بخوانید: رازهای رژیم کانادایی اصلی ( 15 روزه )​

 

لاغری شکم و پهلو در یک هفته با کمک سلفون

همانطور که می دانید، چربی های ناحیه شکم و پهلو بسیار سرسخت هستند؛ پس بسیاری از افراد برای آب کردن آنها به سراغ روش های میان بر، از جمله استفاده از سلفون، می آیند. استفاده از سلفون برای این منظور بسیار راحت بوده و در خانه قابل انجام است. میتوانید از پد های حرارتی لاغری  مثل پد نعناع که در داروخانه ها به فروش می رسند نیز استفاده کنید.

همه چبز درباره لاغری پهلو در یک هفته

همه چبز درباره لاغری پهلو در یک هفته

نحوه استفاده از سلفون و پد حرارتی

پدهای حرارتی را طبق دستور روی جعبه آماده کرده و آن ها روی شکم و پهلوهای خود قرار دهید. سپس دو تا سه دور سلفون روی این ناحیه بپیچید و ۴۵ تا ۵۰ دقیقه صبر کنید. این روش را ۴ تا ۵ روز در هفته تکرار کنید. باید توجه داشته باشید که سلفون را سفت نپیچید و اگر احساس کردید که حرکت میکند وسر جای خود نمی ایستد یک باند کشی معمولی را روی آن پبپیچید تا بصورت ثابت در سر جای خود قرار بگیرد.

استفاده از سلفون در هنگام ورزش

بسیاری از ورزشکاران، بدنسازان و مدل ها، برای افزایش تعریق و کاهش وزن آبی بدن خود، در هنگام ورزش کردن از باندهای لاستیکی یا سلفون استفاده می کنند . این نکته بسیار حائز اهمیت است که بستن سلفون به کاهش وزن آبی فرد کمک میکند وبیشتر ورزشکارا برای اینکه به وزن کشی برسند این کار را انجام میدهند ویا مدلها برای عکاسی مدلینگ و قطعا بعد از تامین شدن آب مورد نیاز بدن وزن به حالت اولیه برمیگردد.  

در انتها در جواب این سوال که آیا چاقی پهلو که طی چند ماه یا چندسال به وجود آمده، آیا در مدت زمان یک هفته برطرف میشود؟ باید گفت شما میتوانید به این هدف خود برسید ولی کاملا موقت و وزن شما و سایز پهلو به سرعت به سایز قبل خود باز میگردد. متخصصان تغذیه معتقدند که برای رسیدن به سایز و ورن مطلوب نمیتوان از راه میان بر رفت و باید هم با رژیم غذایی و هم تمرینات مکرر ورزشی به هدف خود برسید.

 

اگر شما نیز متخصص تغذیه و رژیم های سلامت هستید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه فعایت شما را در این سایت اضافه کنیم

 

 

تماس با ما جهت اضافه شدن در سایت

 

همچنین اگر‌ در تخصص دیگری فعالیت دارید ما برای دیگر تخصصات و موضوعات هم سایت داریم که‌ میتوانیم شما را در دیگر سایت ها قرار دهیم با ما‌تماس بگیرید.

 

تماس با ما

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *